O nas

nas

W branży optycznej działamy już 20 lat. Od 2009 prowadzimy salony w województwie warmińsko-mazurskim. Na przestrzeni tej działalności zdobywamy wciąż nową wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach na terenie całego kraju, dzięki czemu gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Mamy doświadczenie w dziedzinie fachowego doboru okularów, soczewek progresywnych i wysokoindeksowych, idealnie odpowiadających Państwa codziennym potrzebom.

Nasza firma należy do Warmińsko-Mazurskiego Cechu optyków co jest dla Państwa gwarancją naszej solidności, rzetelności, fachowości. Naszą misją jest proponowanie najlepszych rozwiązań w dziedzinie optyki okularowej dopasowanej do potrzeb klienta. Salon jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy, co ma wpływ na zapewnienie dobrego widzenia.

Nasz salon optyczny stawia na promowanie i sprzedaż polskich produktów. Wyróżnia nas wysoko wykwalifikowany personel oraz przyjazna każdemu klientowi atmosfera.

Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach branżowych, starając się być na bieżąco z nowinkami technicznymi.

Czym się zajmujemy

Zapewniamy naszym Klientom pełen serwis usług, oraz gwarancję na zakupione okulary.

Oprawy okularowe

Posiadamy bardzo szeroką ofertę opraw korekcyjnych, o zróżnicowanej kolorystyce, kształcie i materiale z którego są wykonane, zgodnie z panującymi trendami.

Soczewki okularowe

Dysponujemy różnymi rodzajami soczewek progresywnych, również w cenach promocyjnych. Soczewki progresywne to komfort widzenia o jakim Klient marzy.

Badanie wzroku

W Naszym salonie optycznym możesz skorzystać z badania ostrości wzroku. Zapewniamy dobór korekcji okularowej i dopasowanie soczewek korekcyjnych według europejskich standardów.